Kalp Yarası bu akşam var mı, 10 Ocak'ta neden yok?

Her pazartesi takipçilerinin karşısında olan Kalp Yarası’nın bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği belli oldu. ATV yayın akışı bilgileri dizinin ne zaman takipçilerinin beğenisine sunulacağını gösterdi. İşte diziyle ilgili son gelişmeler…

Kalp Yarası bu akşam neden yok?

ATV 10 Ocak 2022 yayın akışı bilgileri göre Kalp Yarası bu akşam yeni bölümünü ekrana taşımayacak. Dizinin saatinde Diriliş adlı sinema filmi ekrana gelecek. Yılbaşı haftası olması nedeniyle dizilerin büyük bir bölümü geçen hafta ekranda olmamıştı. Bu dizilerden bir tanesi de Kalp Yarası idi. Fakat bu hafta ekranda yer almamasının nedeni artan kovid-19 vakaları… Dizinin başrolü yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Kalp Yarası yeni bölüm ne zaman?

Pazartesi günleri takipçileriyle buluşan dizi yeni bölümü 17 Ocak 2022 Pazartesi günü ekrana taşınması bekleniyor. Proje kaldığı yerden takipçileriyle buluşmaya devam edecek.

Süreç Film’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Değerli izleyicilerimiz, ülkemizde artmış olan koronavirüs vakalarının setlerimizi de etkilemesi nedeniyle yeni bölümlerimize kısa bir sağlık arası veriyoruz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz…

Related Posts

Bir cevap yazın