Dünya Göz Hastanesi neden kapatıldı…

Dünya Göz Hastanesi’nin Gaziantep’te bulunan hastanesi internet sitelerinde yer alan reklam nedeniyle iki gün süreyle geçici olarak kapatıldı.

Eray Kapıcıoğlu, Türkiye’de 25, yurt dışında 3 hastaneleri olduğunu belirterek “Biz insanları bilgilendirmek için hem internette hem de medyada basında haberler veriyoruz.  Şimdi Sağlık Bakanlığı bizim bu bilgilendirmemizden dolayı Gaziantep’teki hastanemize iki gün kapatma cezası verdi” ifadelerini kullandı.

“AMELİYATLARI İPTAL ETTİK”

Gaziantep’teki hastanelerinde 300 kişiyi sokağa döktüklerini ve personellerini evlerine göndererek ameliyatları da iptal ettiklerini kaydeden Eray Kapıcıoğlu,“Sağlık Bakanlığı bizim hastanemizi kapatıyor internetteki reklamdan dolayı. Yeni bir teknolojiyi duyurmadan dolayı” diye konuştu.  

NE REKLAMIYDI

Odatv’nin “Reklamın içeriği neydi” sorusuna yanıt veren Eray Kapıcıoğlu, “Reklamın içeriği muhakkak lazerde yeni teknolojidir. Aynısı Sağlık Bakanlığı’nın yeni sitesinde de var. Lazerde yeni teknoloji gelmiş. Dünya Göz’ü araştırın demişiz. Ceza bundan dolayı verilmiş” dedi.

NE ZAMAN AÇILACAK

Eray Kapıcıoğlu, hastanenin dün ve bugün kapalı olduğunu yarın yani 2 Nisan itibariyle hizmetlerine devam edeceğini kaydetti.

Related Posts

Bir cevap yazın