Bugün TV'de ne var? Show TV, Kanal D, Star TV, ATV, FOX TV, TV8'de hangi diziler, programlar var? 30 Mart Çarşamba 2022 TV yayın akışı

Bugün TV’de Oğlum, Kara Tahta, Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileri yayınlanıyor. Bu bağlamda, Bugün TV’de ne var? Show TV, Kanal D, Star TV, ATV, FOX TV, TV8’de hangi diziler, programlar var?  İşte 30 Mart Çarşamba 2022 TV yayın akışı…

 

SHOW TV YAYIN AKIŞI

06:00 Gelin Evi

08:00 Bu Sabah

10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk

12:00 Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Show Ana Haber

20:00 Oğlum

00:15 Baba

02:45 Aziz

 

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Yaprak Dökümü

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Arka Sokaklar

18:45 68. Gilette Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni

19:00 Kanal D Ana Haber

20:00 Sadakatsiz

23:30 68. Gilette Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni

00:30 Yargı

03:00 Gelinim Mutfakta

05:30 Küçük Ağa

 

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Söz

08:00 Delisin

09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

16:00 Söz

18:30 Star Ana Haber

20:00 İbo Show

00:30 Kaderimin Oyunu

03:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan

05:00 Söz

 

FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

10:45 Ekonomi Arası

11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün

13:00 En Hamarat Benim

16:00 Fulya ile Umudun Olsun

19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber

20:00 Kayhan

22:15 Aşk Mantık İntikam

00:45 Kayhan

02:45 En Hamarat Benim

05:00 Son Yaz

06:00 Zümrüdüanka

 

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 atv Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 atv Ana Haber

20:00 Kuruluş Osman

00:20 El Royal’de Zor Zamanlar – Yabancı Sinema

03:15 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

05:25 Kuruluş Osman

 

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:00 Elimi Bırakma

08:15 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi

09:30 Alişan İle Hayata Gülümse

13:30 Ege’nin Hamsisi

16:30 Seksenler

18:55 İddiaların Aksine

19:00 Ana Haber

20:00 Kara Tahta

 

TV8 YAYIN AKIŞI

06:30 Oynat Bakalım

07:15 8’de Sağlık

08:30 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

11:15 Survivor All Star

13:00 Survivor Panaroma

14:45 Canım Annem

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor All Star

00:15 Survivor Ekstra

01:30 Canım Annem

02:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

04:30 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

Related Posts

Bir cevap yazın

kocaeli escort bursa escort İstanbul escort şişli escort betturkey istanbul escort avrupa yakası escort şirinevler escort beylikdüzü escort avcılar escort güzel mesajlar